Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikroutěrky - švédské utěrky

Klíčové vlastnosti utěrky z mikrovlákna

 

Kvalita mikrovlákna Tupperware 
Tupperware mikrovlákno představuje jednu z nejkvalitnějších mikrovláknových textilií, které jsou dostupné

mikrouterky.jpg

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ MIKROVLÁKNOVÝCH TKANIN 
1. Čistá okna bez šmouh a chuchvalců, stejně tak zrcadla a skleněné předměty – bez prostředků na čistění oken nebo papírových utěrek 
2. Čistá koupelna, bez zbytků mýdlového povlaku - bez použití chemických čistidel, jen s vlhkou mikrovláknovou čistící tkaninou 
3. Méně námahy potřebné k dokončení práce a méně času na čištění – jen otřít a jít
4. Více peněz – úspora peněz při nakupování menšího množství chemických čistidel a papírových utěrek a úspora nákladů na energii při praní 
5. Bezpečnější domov – méně chemických čistidel v domácnosti, zvlášť pokud máte malé děti 
6. Zdravější domov - méně nebo žádné chemické zbytky u vás doma, zvlášť pro ty, kteří trpí alergiemi na chemikálie, astmatem nebo chronickými dýchacími problémy. 
7. Čistší domov -  mikrovlákno odstraňuje alergeny a bakterie z povrchů 
8. Méně odpadků – žádné vlhké papírové utěrky nebo lahve od chemických čistidel k vyhození do odpadků
9. Žádné zapáchající tkaniny na nádobí. Po použití vymáchat nebo vyprat a velmi rychle uschnou, zavěste a nechte uschnout.  
10. Rychlý úklid všech druhů loužiček, domácích nebo zvířecích nehod a dokonce utěrky vždy vysuší i jejich kožich! 
12. Kdekoli a kdykoli je použijete pro to, aby byl výsledek bez šmouh a chuchvalců -  výsledek je zaručen!

 

POUŽÍVÁNÍ MIKROVLÁKNA
Ø Složte 4x
 Používání mikrovláknových utěrek je zcela jednoduché. Ať je používáte na mokro nebo na sucho, vždy je 4x složte, abyste získali větší povrch pro kontakt s předměty. Pokud je používáte suché, elektrostatické napětí bude narůstat.

Ø Pro čistění jednoduše navlhčete, vyždímejte a utírejte. 
 Vaše utěrka nepotřebuje mnoho vody, aby byla účinná, pokud ji dobře vyždímáte, umožníte tak současně rychlé sušení.

Ø Rychlý úklid
 Jednou z možností obvyklého použití mikrovláknových utěrek, je rychlý úklid. Pokud nevíte, rychlý úklid je lehké čištění pro odstranění prachu, otisků prstů, kapek vody a dalších menších znečištění. Mikrovláknové utěrky zajistí lehké čištění ve chvilce. Jednoduše postříkejte plochu trochou vody nebo ekologickým čistidlem a utřete. Zde je háček. Při používání mikrovláknových utěrek, je nejlepší utírat v jednom směru, dokud není odstraněn viditelný prach a znečistění a utěrku často obracet. Dobré mikrovlákno se nemůže zbavit částic bez ponoření do vody.

Ø Poznámka
 Díky své specificky lepší kapacitě čistění ve srovnání s ostatními utěrkami, je nedoporučujeme používat na skleněná okna, na která jste nastříkali odpuzovač vody. Pokud je na sprše trvale umístěn odpuzovač vody, mikrovlákno se nepoužívá.

 

UTĚRKA NA OKNA (80 % Polyester - 20 % Polyamid)
Oplatková vazba –“Plástvová“ textura dělá tuto utěrku vynikající pro mytí oken, skla a lesklých povrchů bez detergentu a bez šmouh současně. Vysoká savost eliminuje kapky vody při mytí, které mohou uschnout a zanechat nevzhledné skvrny. Tyto utěrky jsou prakticky bezchuchvalcové a zanechají vaše sklo a leštěné povrchy perfektně čisté. Můžete je použít také pro sušení vašich domácích miláčků!
Použití: nastříkejte studenou nebo teplou vodu na okno a utřete utěrkou, nebo navlhčete utěrku, dobře ji vyždímejte a umyjte vaše okna. Tip: složte utěrku 4x, bude tak účinnější. Obvykle stačí jedno setření/mytí. Tato utěrka zanechá lesk bez šmouh a chuchvalců. Už žádný čisticí prostředek nebo nákladné papírové utěrky.

Tyto utěrky dodáváme v rozměrech 30 x 30 a 40 x 40 cm v barvách modrá, žlutá, zelená, červená.

Foto těchto mikroutěrek najdete